سرخط خبرها

جشن سوادآموزی ویژه اولیا به مناسبت هفته سوادآموزی در آموزشگاه عدالت دو کوهانی با حضور جناب آقای سوری رئیس اداره سواد آموزی و جناب آقای کولیوند معاون آموزش ابتدایی و سرپرست پرورشی و تربیت بدنی اداره برگزار شد.

در این مراسم علیرضا سوری رئیس اداره سوادآموزی نهاوند در سخنانی ضمن اشاره به تاکیدات دین اسلام در رابطه با اهمیت سواد و سوادآموزی، تاریخچه ای از تشکیل نهضت سوادآموزی در ایران را برای حاضرین تشریح نمود.

وی با اشاره به برنامه های جانبی که اداره سوادآموزی در حاشیه ی کلاس ها برای سوادآموزان اجرا می نماید، هدف از اجرای این برنامه ها را یادگیری مهارت های کاربردی برای سوادآموزان دانست، به طوری که در کنار یادگیری سواد، مهارت هایی مانند کمک های اولیه، خیاطی، مشاغل خانگی و... را نیز فرا بگیرند.

همچنین علی کولیوند معاون آموزش ابتدایی و سرپرست پرورشی و تربیت بدنی نیز با اشاره به اینکه باسواد بودن در دنیای امروز امری واجب و اجتناب ناپذیر می باشد گفت: اگر شما والدین محترم سواد داشته باشید، می توانید در موفقیت تحصیلی فرزندان خود نیز بسیار موثر باشید و در منزل بر امورات درسی آن ها نظارت و به آن ها کمک کنید.

در پایان این مراسم بسته های لوازم التحریر به سوادآموزان اهدا گردید.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location