سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مراد ناصری در نشست اجرای طرح شهید سلیمانی در بخش زرین‌دشت و شهر «برزول» گفت: با آغاز طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر نهاوند علاوه بر مراکز شهری در بخش‌ها و روستاهای این شهرستان این طرح با شتاب مناسبی در حال اجرا می‌باشد.

ناصری با اشاره به همراهی ۱۳۰۰ نیروی انسانی در اجرای طرح شهید سلیمانی در شهرستان گفت: طرح شهید سلیمانی شامل سه مرحله اصلی مراقبت، حمایت و نظارت است، که در این راستا نقش قرارگاه زیستی با دبیری سپاه و نیروهای بسیج ستودنی می‌باشد.

وی شناسایی، بیماریابی، رهگیری بیماران، بهبود فرآیند درمان مبتلایان را از اهداف اجرای طرح غربالگری خانه به خانه سردار شهید قاسم سلیمانی عنوان کرد.

ناصری افزود: در این طرح قطع زنجیره انتقال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در اجرای آن مراقبت از بیماران، حمایت از خانواده‌های آسیب‌پذیر و همچنین نظارت بر نحوه کنترل ویروس کرونا مورد توجه قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: شرایط تحت کنترل ولی وضعیت شکننده می‌باشد و قطع زنجیره کرونا به رفتار و همکاری مردم بستگی دارد و انصافا مردم با فرهنگ این شهرستان در اجرای محدودیت‌های کرونایی و همچنین طرح شهید حاج قاسم سلیمانی همراهی بسیار خوبی داشته‌اند که صمیمانه از آنان قدردانی می‌کنیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location