سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ احمد ساکي، در تشريح اين خبر اظهار کرد: ماموران انتظامي شهرستان نهاوند با در نظر گرفتن اولويت هاي شاخص در حوزه انواع جرايم و آسيب هاي اجتماعي و با تدوين طرح جامع عملياتي و انتظامي در اين راستا، در 24 ساعت گذشته با هدف افزايش سطح احساس امنيت عمومي و ارتقاء نظم اجتماعي و به منظور پيشگيري از جرايم و برخورد قانوني با معدود هنجارشکنان، طرح ارتقاء امنيت اجتماعي را با بهره گيري از توان و ظرفيت سازماني در این شهرستان اجرا کردند.

وی افزود: در اين طرح انتظامي همچون ديگر طرح هاي عملياتي و اجرايي و مراحل قبلي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي، موضوع اشرافيت اطلاعاتي و کشف علمي جرم با تکيه بر توان و ظرفيت هاي موجود در دستور کار پليس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند با مثبت ارزيابي کردن سطح کيفي طرح اجرا شده، در خصوص نتايج اين طرح تصريح کرد: از مهمترين نتايج اين طرح مي توان به توقيف 6 دستگاه خودرو و موتورسيکلت متخلف، دستگيري 12 متهم در خصوص مواد مخدر و 4 نفر جلبی و کشف مقادیری انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی اشاره کرد.

وی در پايان از شهروندان درخواست کرد: هرگونه موارد مشکوک در حوزه هاي مختلف جرم را از طريق شماره تماس110با پليس در ميان بگذارند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location