سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، نشست هماهنگی اجرای طرح حاج قاسم سلیمانی با هدف تسریع در شناسایی افراد مبتلا و کمک به درمان و بهبودی میش از انتشار ویروس به اطرافیان و در نهایت وارد نشدن به مرحله چهارم کرونا، با حضور فرماندار، بخشدار مرکزی،فرمانده سپاه ناحیه نهاوند و مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند به همراه دهیاران،بهورز و خانه های بهداشت و پایگاههای بسیج روستاهای بخش مرکزی در سالن اندیشه مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی ره برگزار شد.

سرهنگ علی مختاری، دبیر قرارگاه زیستی و ستاد نقابله با کرونا شهرستان در این نشست گفت: ۸۲۰بسیجی داوطلب برای کمک به اجرای این طرح اعلام آمادگی کرده اند.

وی با اشاره به اینکه تعدادی دیگر از بسیجیان گروه های جهادی شهرستان در حال حاضر به صورت داوطلبانه در مراکز در درمانی و بیمارستان ها در حال خدمت رسانی هستند، گفت: بسیج شهرستان نهاوند آمادگی همه جانبه خود را برای فعالیت در همه زمینه ها تا قطع زنجیره ابتلا به کرونا اعلام کرده است.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند و دبیر قرارگاه زیستی مقابله با کرونا نهاوند، گفت: طرح شهید سلیمانی بدلیل آمار بالای مبتلایان در خانه ها ، به نام خانه و محله نامگذاری شده است و از آنجا آغاز و اجرا می شود لذا امیدواریم مردم همراهی و همکاری لازم را داشته باشند.

وی گفت: برای پیشبرد اهداف این طرح، ساماندهی تیم‌های عملیاتی، تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی، شناسایی خانوارها، فرهنگ‌سازی و بهره‌گیری از تمام ظرفیت به ویژه ظرفیت خیرین بخش در دستور کار است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location