سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مراد ناصری ظهر سه شنبه در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری و ستاد تسهیل طرح های شهرستان نهاوند با حضور بانک ها و دستگاههای متولی اشتغال گفت: تاکنون بنا بر گزارش سامانه رصد 90 درصد تعهد اشتغال شهرستان نهاوند محقق شده است.

وی تاکید کرد: اجازه تعطیلی اشتغال را در کرونا هم ندادیم ، و بنظرم در شرایط فعلی اقتصادی و محدودیت های کرونایی، توانستیم درست مدیریت و عمل کنیم.

فرماندار نهاوند تصریح کرد: تا پایان سال فرصتی باقی نمانده لذا باید تلاش کنیم تا اعتبار باقی مانده بازگشت داده نشود و برای اشتغال شهرستان و جلب رضایت مردم هزینه شود.

وی خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان، گفت: برای برآورده کردن مطالبات مردم، ایجاد اشتغال و باز کردن گره مشکلات مردم با انسجام و همبستگی تلاش کنید و نگذارید حقوق مردم از دست برود.

ناصری با بیان اینکه کرونا به اندازه کافی اعتبارات کشور را بلعیده است دیگر نباید اجازه بدهیم حق و حقوق مردم در این شرایط پایمان شود، گفت: تا آخرین رقم و ریال پرداختی اعتبارات و تسهیلات تبصره ۱۶ هر دوهفته یک جلسه بگذارید و مدیران بانک ها هم شخصا در جلسات حاضر شوند تا بدانیم طرف ما در برآورده نشدن برخی مطالبات کِه و چگونه است.

 وی گفت: ۷میلیارد تسهیلات پرداخت نشده ی ابلاغ شده به بانک داریم اگر جدیت به خرج ندهیم بازگشت خواهد خورد و مردم هم ناراضی خواهند بود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location