سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مهرداد سلگی با اعلام این خبر، گفت: در ادامه طرح شهیدرهنمون با محوریت طرح شهید سلیمانی در جهت غربالگری و مبارزه با کرونا ویروس ، بیش ۱۵۰نفر خدمات پزشکی، دندانپزشکی ، روانپزشکی ، روانشناسی و تغذیه توسط تیم بسیج جامعه پزشکی پزشکی شهرستان نهاوند و شبکه بهداشت صورت گرفت.

وی بیان کرد: طرح شهید رهنمون بسیج جامعه پزشکی بصورت روزانه ، هفتگی ، ماهیانه، بیش ۲۰۰ نفر از ساکنان حاشیه شهرو مناطق محروم شهرستان از خدمات رایگان بهداشتی، درمانی بسیج جامعه پزشکی شهرستان نهاوند بهره مند می شوند.

مسئول بسیج جامعه پزشکی شهرستان نهاوند، افزود: حسب برنامه تنظیمی و ارسال شده از سپاه ،برنامه شهید رهنمون در قالب طرح شهید سلیمانی، برنامه های (مراقبتی ، حمایتی و نظارتی) با رویکرد پیشگیری مقدم بر درمان روز۲۵ آذرماه ۹۹در زندان شهرستان با موفقیت و رضایت پرسنل ، زندانیان به لطف و فضل خداوند و همکاری کادر پزشکی خیران و همکاران محترم بهداشت به اتمام رسید.

وی در پایان افزود: خدمات انجام شده در طرح شهید سلیمانی که با حضور دو پزشک عمومی و تعدادویزیت۴۰نفر ، دندانپزشک یک نفر و تعداد دندان کشیده ۸۰ ، روانپزشک یک نفر و تعدادویزیت۲۰ نفر ،کارشناس روانشناس ۱۰ ویزیت ، کارشناس تغذیه ۱۰ ویزیت و بهداشت محیط آموزش و بازدید انز وضعیت بهداشت عمومی به پایان رسید.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location