سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مراد ناصری در نشست کارآفرینی جهاد دانشگاهی و امور بانوان فرمانداری با بیان اینکه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی منجر به توانمندسازی اقتصادی زنان می شود افزود: اگر چه ما به‌ عنوان کارفرما در این طرح حضور داریم اما همکاران در فرمانداری‌ و بخشداری‌ها برای جذب افراد باید وقت بگذارند و در واقع یک کار همه جانبه انجام دهند چرا که در نهاوند ظرفیت خالی زیادی داریم.

وی خاطرنشان کرد: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی که در راستای ساماندهی اشتغال بانوان تاثیرگذار است باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

فرماندار نهاوند موضوع اشتغال را خط قرمز تمام مدیرانی دانست که قصد خدمت به مردم را دارند و اظهار داشت: ظرفیت و سهم نهاوند از این طرح ۳۰۰ نفر مشخص شده که امیدواریم با استقبال بانوان و پیشرفت طرح در شهرستان سهم نهاوند را افزایش دهیم.

وی با ابراز امیدواری نسبت به افزایش ارتباطات میان دو مجموعه، عنوان کرد: امور بانوان ما از تمام ظرفیت‌های موجود در شهرستان برای تشویق و جذب افراد استفاده خواهد کرد.

ناصری توصیه کرد: از ظرفیت اداره کار، بهزیستی، کمیته امداد، صداوسیما و رسانه‌ها برای اطلاع‌رسانی بهتر و معرفی طرح استفاده بهینه شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location