سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، محمد طاهری با اشاره به آخرین آمار ابتلا به ویروس کرونا در استان همدان، گفت: در شبانه روز گذشته ۵ بیمار کرونایی جان باختند تا شمار جان باختگان از این ویروس در استان به هزار ۳۷۵ نفر برسد.

او با بیان اینکه نتایج  آزمایش کرونای ۳ بیمار دیگر طی شبانه روز گذشته در استان مثبت بود افزود: شمار مبتلایان از ابتدا به ویروس کووید ۱۹ در استان همدان به ۹ هزار و ۶۱۶ نفر رسید.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان، اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۲۶۳ نفر با علائم ویروس کرونا به مراکز درمانی استان مراجعه کرده اند که ۴۴ نفر از آن‌ها در بخش عادی و ۱۷ نفر در بخش ICU بستری شدند.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۳۶ بیمار کرونایی بستری شده با وضعیت وخیم در بیمارستان های استان داریم اظهار داشت: از بیماران شناسایی شده در استان ۲۶۲ نفر غیر بومی هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان بر حضور نیافتن در تجمعات تاکید کرد و گفت: از ابتدای همه گیری ویروس کرونا در شهرستان اسدآباد ۳۳۵ نفر، بهار ۵۴۹ نفر، تویسرکان ۵۹۰ نفر، رزن ۳۷۰ نفر، درگزین ۱۶ نفر، فامنین ۱۷۰ نفر، کبودراهنگ ۵۹۹ نفر، ملایر هزار و ۸۰۳ نفر، نهاوند هزار و ۷۸ نفر و همدان ۳ هزار و ۶۹۶ نفر به این ویروس مبتلا و در بیمارستان‌ها بستری شده اند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location