سرخط خبرها

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان همدان با اعلام این مطلب بیان کرد: با همت و تلاش مجمع خیرین ازدواج شهرستان نهاوند و با کمک و مساعدت خیرین سخاوتمند این شهرستان مرحله دوم جهیزیه در سال 97 برای زوجین نیازمند شهرستان نهاوند تهیه و تامین شد و این موارد تحویل زوجینی که قبلا در مجمع خیرین ازدواج شهرستان نهاوند ثبت نام و تشکیل پرونده داده اند میگردد.

روزبه با بیان اینکه تعداد جهیزیه ها 42 مورد با ارزشی بالغ بر 220 میلیون تومان می باشد، افزود: جهیزیه 42 زوج جوان شامل گاز خوراک پزی، ظروف آشپزخانه، پتو و وسایل مورد نیاز زندگی است که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نیمه دوم دی ماه سال جاری به آنان اهدا می شود.

معاون فرهنگی و امور جوانان با بیان اینکه ازدواج امر مقدسی و مورد تاکید و توجه اسلام و بزرگان دین بوده و هست، افزود: باید سنت الهی و حسنه ازدواج با کمترین هزینه ها انجام گیرد تا زندگی اسلامی در بین جوانان جامعه گسترش یابد.

روزبه تصریح کرد: همچنین با همت مجمع خیرین نهاوند، در سال ۹۷ بیست و هشت زوج نهاوندی که تا کنون سعادت زیارت مشهد الرضا را نداشته اند بصورت رایگان و توسط مجمع خیرین ازدواج شهرستان نهاوند به زیارت بارگاه مقدس امام رضا (ع) مشرف شدند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location