سرخط خبرها

فرماندار نهاوند، گفت: کانال سنگی روستای کفراش نهاوند با اعتبار 1.5 میلیارد تومان بهره برداری می شود.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مراد ناصری فرماندار نهاوند به همراه صالحی بخشدار مرکزی و مدیرکل بنیاد مسکن استان همدان و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی از عملیات اجرایی احداث کانال سنگی روستای کفراش بازدید کردند.

فرماندار نهاوند در این بازدید، گفت: این پروژه که مطالبه به حق مردم روستا و تقاضای شورا و دهیاری بود که خوشبختانه توسط بنیاد مسکن شهرستان نهاوند با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی به طول ۳۷۵ متر در جهت دفع فاضلاب و آب های سطحی روستا و پسماند فاضلاب شهری نهاوند که از این مسیل عبور می کند، احداث شد و در آینده نزدیک با حضور مسئولان استانی و شهرستانی رسما افتتاح می شود.

وی افزود: این اقدامات حاصل نگاه ویژه استاندار محترم و مدیرکل بنیاد مسکن استان به روستاهای حوزه نهاوند می‌باشد.

در ادامه ناصری در حاشیه بازدید از نحوه اجرای طرح اقدام ملی تامین مسکن در نهاوند، گفت: از طریق اداره راه و شهرسازی و بنیاد مسکن در راستای کمک به تأمین مسکن، طرح «اقدام ملی تأمین مسکن» را در قالب احداث ۳۲۰ واحد مسکونی در شهرستان نهاوند برنامه‌ریزی شده است.

فرماندار نهاوند از تحقق مطالبه مردم روستای طائمه پس از سال‌ها بی آبی خبر داد و گفت: بامشارکت مردم و پیگیری های صورت گرفته توسط بخشدار مرکزی شهرستان مشکل آب شرب مردم روستای طائمه که از مطالبات به حق بود، پس از سال‌ها بی آبی محقق شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location