سرخط خبرها

مدیر آموزش وپرورش نهاوند از تهیه و اهدای دو دستگاه گوشی هوشمند به دانش‌آموزان کم‌برخوردار آموزشگاه مرحوم علیرضا تجدد توسط همکاران فرهنگی و خیّرین خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، محمدحسین دارایی با اعلام این خبر گفت: در ادامه‌ی‌ کمک های مومنانه‌ی همکاران فرهنگی و خیّرین گرامی به دانش‌آموزان کم‌برخوردار شهرستان و تهیه گوشی هوشمند جهت بهره‌مندی آن‌ها از آموزش های مجازی شبکه شاد، همکار فرهنگی، جناب آقای محمود شهبازی آموزگار آموزشگاه ابتدایی مرحوم علیرضا تجدد، یک دستگاه گوشی هوشمند تهیه و به دانش‌آموز کم‌برخوردار کلاس خود اهدا نمود.

وی افزود: همچنین با کمک خیرین و دیگر همکاران خیر این آموزشگاه، یک دستگاه تلفن همراه دیگر تهیه و به دانش‌آموز فاقد گوشی اهدا شد.

مدیر آموزش و پرورش نهاوند با بیان اینکه ارزش ریالی این گوشی ها بیش از 80 میلیون ریال می باشد، خاطرنشان کرد: بر اساس گزارش مدیر محترم این آموزشگاه، از ابتدای مهر تا کنون، کمک های غیرنقدیِ زیادی در قالب لوازم‌التحریر و بسته های معیشتی و بیش از 30 میلیون ریال کمک نقدی توسط خیرین گرانقدر به دانش‌آموزان کم‌برخوردار این آموزشگاه اهدا شده است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location