سرخط خبرها

مرکز نوآوری گیاهان داروریی و معطر دانشگاه نهاوند با حضور نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان افتتاح شد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، پیش از ظهر پنج شنبه دانشگاه نهاوند میزبان حضور نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، جناب آقای مهندس شهبازی، معاون فرمانداری شهرستان، جناب آقای مهندس جلالوند، اصحاب رسانه، اعضاء هیات علمی و کارکنان دانشگاه نهاوند بود. در این مراسم ریاست دانشگاه، جناب آقای کتر قیاسی ضمن ارائه گزارش مبسوطی در خصوص فعالیت های علمی، پژوهشی، عمرانی دانشگاه نهاوند از بدو تاسیس تاکنون و نیز گام های بلند و رو به رشد دانشگاه با استفاده از ظرفیت غنی اقلیم شهرستان در خصوص منابع متنوع گیاهی و سراب های خروشان و نیز راه اندازی مرکز تولید و فرآوری گیاهان دارویی، ایجاد پژوهشگاه گشنیز، راه اندازی مرکز تشخیص کیفیت عسل در دانشگاه، رشد مقالات علمی اعضاء هیات علمی در نشریات بین المللی، پذیرش دانشجویان دانشگاه در مقاطع ارشد دانشگاه های مطرح کشور و... ؛ خواستار حمایت همه جانبه مسؤلان شهری و کشوری در خصوص استمرار و تحقق اهداف توسعه آموزش عالی در شهرستان و کشور شدند.

همچنین جناب آقای مهندس شهبازی ضمن بازدید از واحدهای مختلف دانشگاهی و افتتاح مرکز نوآوری گیاهان دارویی و معطر دانشگاه، با تاکید بر نقش نیروهای جوان، خلاق، کارآفرین و متخصص دانشگاه و همچنین تکیه بر وحدت و همدلی دانشگاهیان دانشگاه نهاوند؛ حمایت همه جانبه خود را چه در سطح شهرستان و چه از نوع رایزنی در سطح کشور جهت تخصیص اعتبارات مورد نیاز دانشگاه نهاوند اعلام نمودند.

در پایان مراسم از پژوهشگران برتر دانشگاه در حوزه هیات علمی و کارمندی تقدیر به عمل آمد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location