سرخط خبرها

امام جمعه نهاوند با اشاره به اعدام روح الله زم در کشور، گفت: دشمنان جمهوری اسلامی مرثیه خوان این جاسوس شده اند.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت‌الاسلام‌ عباسعلی مغیثی با بیان این مطلب، گفت: فتنه 88 برنامه‌ریزی‌شده و پروژه‌ای بود باهدف ضربه زدن به انقلاب اسلامی که طراحی‌های گسترده‌ای برای آن انجام‌شده بود و نباید فکر کرد فقط سوءتفاهم و مسائل انتخابات بوده است.

وی اظهار داشت: پشت فتنه 88 آمریکا و صهیونیست‌ها و جریان منافقین بودن و از قبل برنامه‌ریزی‌شده بود ولی وحدت مردم و حضور حماسی مردم در 9 دی این برنامه‌ریزی‌های گسترده دشمنان را ناکام کرد.

امام‌جمعه نهاوند افزود: فتنه گران 8 ماه کشور را در فتنه بردند ولی در 9 دی ولایتمداری و وحدت مردم، طومار فتنه را در هم پیچید و نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کرد.

وی ادامه داد: فتنه 88 دستاورد دشمنان انقلاب بود و سران غربی کار انقلاب را تمام‌شده می‌دیدند ولی در 9 دی با حضور مردم همه طراحی‌های دشمنان از بین رفت.

مغیثی گفت: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ فتنه 88 نادیده گرفتن قانون بود ولی بصیرت و ولایتمداری مردم ایران اسلامی حجت را بر همگان تمام کرد و قیام تاریخی ملت نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی شد.

وی در ادامه با اشاره به اعدام زم و اظهارنظر دشمنان انقلاب اسلامی گفت: در آستانه 9 دی دشمنان می‌خواهند خودشان را تطهیر بکنند وعده‌ای از دشمنان انقلاب مرثیه‌خوان این جاسوس شدند و می‌خواهند ابراز وجود کنند.

امام‌جمعه نهاوند افزود: دشمنان هر جا بتوانند فتنه‌انگیزی می‌کنند و راه مقابله با فتنه‌ها بصیرت داشتن و گوش‌به‌فرمان ولی‌فقیه بودن است و هر جا در تاریخ انقلاب به این موضوع توجه شده است موفق بودیم.

وی بیان داشت: رهبر معظم انقلاب با شجاعت در مقابل توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی ایستاده است و هوشمندی و درایت ایشان در سال 88 دشمنان انقلاب را ناامید کرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location