سرخط خبرها

امام جمعه نهاوند گفت: مردم در حماسه نهم دی به همگان ثابت کردند به آرما‌ن‌های اسلام و انقلاب وفادارند و بر سر این مسئله با احدی معامله نمی‌کنند.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت‌الاسلام عباسعلی مغیثی‌نیا اظهار کرد: مساله ولایت و امامت آنقدر مهم است که حتی توحید و خداشناسی هم منهای آن بی‌معناست چون ولایت و امامت ادامه رسالت پیامبر گرامی اسلام است و ولایت فقیه در عصر غیبت امام زمان(عج) نیز ادامه همان راه است.

وی به نقش ولایت فقیه در برهه‌های مختلف انقلاب اشاره کرد و گفت: ولایت فقیه باعث شد که انقلاب به پیروزی برسد و پس از آن جنگ اداره و فتنه ۸۸ خنثی شود لذا در شرایط کنونی تداوم راه انقلاب و شکست دشمنان تبعیت از ولایت فقیه است.

امام جمعه نهاوند با بیان اینکه حضرت امام(ره) فرمودند رمز بقای انقلاب همان رمز پیروزی است افزود: حضرت امام خمینی(ره) فرمودند رمز پیروزی انقلاب وحدت کلمه و اتحاد مردم و تبعیت آنان از رهبری بود و امروز هم بقا و تداوم آن همان شعارهای پیروزی انقلاب هستند.

وی افزود: دشمنان در حیات ۴۰ ساله انقلاب اسلامی تمام تلاش خود را برای براندازی نظام به کار بسته‌اند اما، اتحاد، وحدت و پایبندی مردم به ارزش‌های اسلام و انقلاب مانع تحقق اهداف پوچ آنان شده است.

مغیثی‌نیا با اشاره به فرا رسیدن نهم دی ماه روز بصیرت و ولایت گفت: نهم دی روز به نمایش گذاشتن بصیرت و آگاهی و دلدادگی مردم به ولایت فقیه و روزی است که مردم به همگان ثابت کردند به آرما‌ن‌های اسلام و انقلاب وفادارند و بر سر این مسئله با احدی معامله نمی‌کنند.

وی در پایان سخنانش اظهار کرد: روز 9 دی ماه آیینه‌ای شد برای آیندگان و در صورتی که شرایطی فراهم شود تا بتوانیم این حماسه و جنبه‌های وجودی آن را به آیندگان بشناسانیم زمینه قوت و قدرت نظام اسلامی و عبرت دشمنان را فراهم خواهد کرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location