سرخط خبرها

رئیس اداره مخابرات نهاوند از افزایش ۷۰۰۰ آی.پی اینترنت تلفن ثابت در شهرستان نهاوند خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، محمدرضا صالحی با اعلام این خبر، گفت: با توجه به افزایش کاربر همزمان اینترنت تلفن ثابت و محدودیت کشوری و به طبع استانی ip در ابتدای سال جاری با مشکلاتی مواجه بودیم که به ناچار مشترکینی که برای مدت مشخص در ارتباط اینترنتی خود فعالیت و تبادل دیتا نداشتند کاذب تشخیص داده و ip اختصاصی از آنها گرفته و به کاربر دیگری داده می شد و این امر سبب ایجاد قطع و وصل متناوب برای کاربران می شد که با اخذ مجوز و خرید تعداد ۵۰۰۰ ip در آن مقطع زمانی، ظرفیت ip استان افزایش محسوسی داشت و مشکل مذکور مرتفع گردید.

وی ادامه داد:: با توجه به آغاز سال تحصیلی و برگزاری اینترنتی کلیه مقاطع آموزشی و انتقال خدمات کلیه اصناف و ادارات و... بر بستر اینترنت این نیاز و کمبود ip مجددا مشهود گردید و مجموعه مخابرات را بر آن داشت که جهت اخذ مجوز کشوری و خرید و افزایش سهمیه استان تلاش مجددی صورت دهد.

رئیس اداره مخابرات شهرستان نهاوند، افزود: با بثمر رسیدن این تلاش ها در اواسط آذر ماه سال جاری با افزایش قابل توجه ، بیش از ۷ هزار ip دیگر به ظرفیت قبلی موافقت گردید که با این جهش و همچنین بکارگیری ip اختصاصی جهت مراکز خدمات عمومی؛خوشبختانه در سطح شهرستان و سایر نقاط استان دارای ظرفیت مازاد بوده و دیگر شاهد کمبود ip و قطع ارتباط مشترکین نیستیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location