سرخط خبرها

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، گفت: یک میلیارد تومان اعتبار ویژه جهت اجرای طرح هادی در 5 روستای شهرستان نهاوند جذب شد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علیرضا شهبازی با اشاره به دیدار با معاون محترم توسعه‌ی روستایی و مناطق محروم کشور در شهریورماه سال جاری، گفت: با توجه به برخی مشکلات موجود و احصا شده در 5 روستای شهرستان نهاوند شامل «گنبد کبود»، «کفراش»، «عنبر قنبر»، «چولک قپانوری» و «بالا جوب» با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دیداری با محمد امید معاون محترم توسعه‌ی روستایی و مناطق محروم کشور ترتیب داده‌شده تا موارد و مسائل شهرستان به‌صورت چهره به چهره مطرح و اقدامات لازم جهت رفع آن‌ها نیز انجام شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه پس از گذشت کمتر از 4 ماه علیرغم وجود محدودیت‌های اعتباری با توجه به تحریم‌ها و شیوع ویروس کرونا با لطف خداوند و دعای خیر مردم شریف شهرستان مبلغ 1 میلیارد تومان به‌صورت ویژه برای اجرای طرح هادی در روستاهای نامبرده اختصاص و در اختیار بنیاد مسکن قرارگرفته است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، گفت: در حال حاضر این پروژه‌ها برای اجرا در مرحله انتخاب پیمانکار هستند که امیدواریم این پروژه‌ها هرچه سریع‌تر به مرحله اجرا برسند.

وی با اشاره به‌ضرورت توجه ویژه به مناطق محروم و روستایی، گفت: یکی موارد بسیار مهمی که باید همواره دنبال شود رفع نیاز روستاییان برای جلوگیری از مهاجرت به شهرها است چراکه در صورت بروز این مهم بخش قابل‌توجهی از کشاورزی، دامداری و دام‌پروری کشور دچار خلل می‌شود لذا می‌طلبد مسئولین و متولیان مربوط هر آنچه در توان دارند برای شیرین‌تر شدن کام روستاییان کشور بکار بگیرند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location