سرخط خبرها

فرمانده سپاه نهاوند، گفت: اداراتی که نسبت به فضا سازی هفته بصیرت و سالگرد شهادت سلیمانی در نهاوند بی‌تفاوت بودند باید پاسخگو باشند.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ علی مختاری فرمانده سپاه نهاوند در رابطه با فضاسازی دهه‌ی بصیرت و سالروز شهادت سردار سلیمانی اظهار داشت : برابر مصوبه ستاد  شهرستانی بزرگداشت سالگرد شهید سلیمانی کلیه ادارات سطح شهرستان می‌بایست با توجه به این ایام نسبت به فضا سازی مناسب و حداقل زدن یک بنر در درب اداره خود  اقدام میکردند که در این راستا  طی بررسی صورت گرفته در دو مرحله  اکثریت ادارات این مصوبه را به شکل مطلوب انجام داده که ضمن تشکر از زحمات آنها از فضا سازی صورت گرفته در سطح شهرستان توسط بخشداران و شهرداران محترم ، اتاق اصناف و مسولین اتحادیه ها نیزتشکر و قدردانی لازم به عمل می‌آید.

وی اظهار کرد: نقش رسانه‌ها در این ایام بسیار برجسته بود که با تولید محتوا و اطلاع رسانی دقیق و  ایجاد فضای متناسب در فضای مجازی رسالت خود را به بهترین شکل انجام دادند.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند، افزود : طبق پیگیری های انجام شده چند اداره و نهاد این مصوبه را مورد بی‌توجهی قرار داده و اقدام نکرده‌اند که در اسرع وقت باید نسبت به این سهل‌انگاری توضیحات لازم را ارائه دهند.

وی ادامه داد: خدمات و مجاهدت شهید سلیمانی و دیگر شهدای حرم و مقاومت بر هیچکس پوشیده نیست و این می‌طلبد که به بهترین شکل ممکن یاد و نام آنها را زنده نگه داریم . امسال علی‌رغم  شیوع بیماری کرونا و محدودیت های موجود،  مردم شهرستان بصورت خودجوش و آتش به اختیار به اشکال مختلف ارادت خود را به شهید سلیمانی نشان داده بصورتی که حتی در کوچه و خیابان های سطح شهر نیز تصاویر و یادمان شهدا مشاهده گردید اما متأسفانه مورد سهل انگاری بعضی ادارات قرار گرفت.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location