سرخط خبرها

رئیس هیئت کشتی استان همدان، گفت:حمید سیفی فرصتی مغتنم برای کشتی نهاوند است.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، صبح امروز به دعوت سرپرست اداره ورزش و جوانان و مسئول هئیت کشتی شهرستان نهاوند رئیس هیئت کشتی استان به نهاوند سفر کرد تا از نزدیک مشکلات ورزش کشتی نهاوند را بررسی و پیگیری کند.

حمیدرضا یاری رئیس هیئت کشتی استان ضمن نشست با سرپرست اداره ورزش و جوانان و مسئول هئیت کشتی شهرستان یک تخته تشک و رویه تشک کشتی به نهاوند اهدا نمود و قول داد تا در آینده توجه بیشتری به ورزش کشتی نهاوند کند.

وی افزود: امروز با حضور دکتر سیفی به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان که خود از قهرمانان و نام آوران خوشنام نهاوندی است فرصتی ارزشمند برای توسعه همه جانبه کشتی نهاوند به وجود آمده که همه باید از آن به درستی استفاده کنیم.

رئیس هیئت کشتی استان همدان، ادامه داد: کشتی نهاوند از گذشته با تلاش مربیانی چون فرامز سماوات، تورج ظفری و عزیز سیف قطب مهم و تاثیرگذاری در کشتی کشور بشمار می رفت لذا امروز باید با بهره گیری از توان پیشکسوتان و احترام به ایشان همه ظرفیت ها را برای بازگشت به دوران طلایی کشتی نهاوند و استان همدان معطوف کنیم.

یاری در ادامه ضمن بازدید از مجموعه فرهنگی و ورزشی علیمرادیان نهاوند و سالن کشتی شهید برزویی، گفت: امیدواریم با همکاری مدیر مجموعه علیمرادیان فعالیت سالن کشتی نهاوند زیر نظر هیئت کشتی استان و شهرستان انجام شود.

مدیر مجموعه فرهنگی ورزشی علیمرادیان نیز قول مساعد برای هرگونه همکاری با هیئت کشتی شهرستان خبر داد و گفت : امیدوارم با از بین رفتن شرایط کرونایی و بهبود اوضاع بتوان از ظرفیت های این مجموعه در برگزاری و میزبانی مسابقات کشتی در رده های مختلف سنی بهره ببریم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location