سرخط خبرها

دادستانی نهاوند برای رفع نواقص و اصلاح جاده های پر خطر شهرستان ضرب الاجل یکماهه صادر کرد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، با توجه به نارضایتی و شکایات متعدد مردم از وضعیت جاده های فرعی و اصلی نهاوند عباس آزاد بخت صبح سه شنبه ۲۳ دی ماه به همراه خزایی مدیر ستاد پیشگیری از جرم دادگستری، صفدری رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای، سلگی رئیس اداره راه و شهر سازی و سرگرد گمار رئیس پلیس راه نهاوند از جاده های مواصلاتی نهاوند بازدید کرد.

حسب دستور دادستان نهاوند پس از بازدید و بررسی نقایص و کمبودهای جاده های ذکر شده، در محل صورت جلسه ای تنظیم و موارد ذیل با امضا حاضرین مصوب شد.

مقرر گردید، اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نهاوند نسبت به خط کشی جاده های ذکر شده پس از هماهنگی با مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اقدام کند.

معین شد،اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نهاوند، طی یک ماه از تاریخ سه شنبه ۲۳ دی ماه سال جاری نسبت به نصب تابلو و علائم هشدار و خطر در محورهای مذکور اقدام و همچنین در خصـوص جمع آوری سرعت گیرهای غیر مجاز و غیر قانونی با نظر کارشناسی پلیس راه و رنگ آمیزی سرعت گیرهای مجاز در محورهای ذکر شده و داخل حریم روستاهای جهان آباد و کوهانی به نحوی که در شب قابل رویت رانندگان باشد، اقدام شود.

در خصوص جاده ی نهاوند- نورآباد نرسیده به سراب گاماسیاب مصوب گردید که ظرف یکماه آینده نسبت به رفع نقایص از قبیل خط کشی و نصب تابلو و علائم هشدار و خطر نسبت ترمیم روکش آسفالت نیز اقدام گردد، در غیر این صورت برابر قانون و مقررات برخورد شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location