سرخط خبرها

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند از دستگيري 2 سارق دريچه هاي آب و فاضلاب و دريچه هاي مربوط به اداره گاز با تلاش ماموران پليس آگاهي این شهرستان خبر داد.

 

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ احمد ساکي در تشريح اين خبر گفت: در پي شکايت نماينده حقوقي اداره آب و فاضلاب و نماينده حقوقي اداره گاز مبني بر سرقت دريچه هاي مربوط به اداره آب و گاز از سطح بعضي محلات شهرستان نهاوند، موضوع شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان احتمالي دردستور کار ماموران پليس اگاهي شهرستان قرارگرفت.

وي افزود: ماموران پليس آگاهي شهرستان با استفاده از ظرفيت هاي درون وبرون سازماني، 2 برادر را که برابر اطلاعات به دست آمده اقدام به شکستن دريچه هاي آب و فاضلاب کرده و قصد فروش آن را داشتند را دستگير کردند وتعدادي از دريچه هاي فاضلاب که به صورت شکسته همراه آنان بود، کشف شد.

سرهنگ ساکي گفت: متهمان در پليس آگاهي شهرستان به سرقت بيش از 40 عدددريچه مربوط به اداره آب و گاز از سطح محلات شهرستان و خرد کردن و فروش آن اعتراف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند در پایان گفت: نمايندگان حقوقي اداره آب و فاضلاب و اداره گاز شهرستان در پليس آگاهي حاضر و پرونده در اين خصوص تکميل و به همراه متهمان در اختيار مقام قضائي قرار گرفت.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location