سرخط خبرها

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان، گفت: شمار مبتلایان به کرونا در نهاوند به 1116 مورد رسید.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، محمد طاهری با اشاره به آخرین آمار ابتلا و مرگ ومیر ناشی از ویروس کرونا در استان همدان، افزود: شمار جانباختگان بیماری کووید ۱۹ استان همدان در ۲۴ ساعت گذشته چهار نفر بود که در مجموع از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون به یک هزار و ۴۴۹ نفر رسیده است.

او ادامه داد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های همدان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۲۵۶ نفر بوده که از این تعداد ۲۶ نفر در بخش عادی بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان اضافه کرد: ۱۷ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی. سی. یو مراکز درمانی استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۳۶ بیمار نیز وخیم گزارش شده است.

طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در بیمارستان‌های اسدآباد ۳۶۳، بهار ۵۷۴، تویسرکان ۶۲۴، رزن ۴۱۲، درگزین ۱۷۸، فامنین ۱۷۵ و کبودراهنگ ۶۳۵ نفر بوده است.

او افزود: همچنین یک هزار و ۸۶۱ نفر در ملایر، یک هزار و ۱۱۶نفر در نهاوند و سه هزار و ۷۹۷ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.ب

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location