سرخط خبرها

فرماندار نهاوند، گفت: شورای آموزش و پرورش تجلی گاه مشارکت مردم و دولت در امر مقدس تعلیم و تربیت است.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، جلسه شورای آموزش و پرورش نهاوند به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه ، مدیر اداره آموزش و پرورش و سایر اعضا ، با دستور کار ؛ تعیین تکلیف ساختمان نیمه کاره آموزش و پرورش در شهرک حیدری ، اجرای طرح فیبر نوری در اداره آموزش و پرورش و تعیین تکلیف مجوز احداث مغازه های تجاری اداره آموزش و پرورش توسط شهرداری در محل سالن جلسات این اداره برگزار شد.

فرماندار نهاوند ضمن تبریک کسب عنوان شورای برتر استان همدان توسط شورای آموزش وپرورش شهرستان نهاوند ، اظهار داشت: بر اساس ارزیابی های صورت گرفته و تلاش مجموعه مدیریت آموزش و پرورش نهاوند به ویژه اقدامات ارزنده مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان این عنوان به دست آمده است که امیدواریم این روند همچنان تداوم داشته باشد.

مراد ناصری در ادامه گفت :این شورا تجلی گاه مشارکت مردم و دولت در امر مقدس تعلیم و تربیت است. بنابراین دستور کار و مصوبات شورای آموزش و پرورش شهرستان مشکلاتی است که نیاز به پیگیری و همراهی مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان دارد به همین جهت اداره آموزش و پرورش باید پیگیر اجرای مصوبات این شورا از طریق دستگاه های ذیربط باشد و هر جا نیاز بود ، ما از طریق استان پیگیر حل مشکلات و رفع موانع موجود هستیم.

وی در ادامه تصریح کرد: مجوز احداث مغازه های تجاری آموزش و پرورش توسط شهرداری به خاطر مشکلات بین آموزش و پروش و شهرداری سالهاست بلاتکلیف است که امیدواریم با قول مساعد رئیس شورای شهر و مجموعه شهرداری هرچه سریعتر تعیین تکلیف شود.

فرماندار نهاوند افزود : با توجه به قول مدیران کل مخابرات و ارتباطات و فناوری اطلاعات استان انتظار داریم توسط اداره مخابرات شهرستان مشکل اجرای فیبر نوری در اداره آموزش و پرورش برطرف شود.

ناصری در پایان تاکید کرد : ساختمان جدید نیمه کاره اداره آموزش و پرورش نهاوند در شهرک شهید حیدری به علت زیر بنای زیاد و طبقات مختلف با اعتبارات شهرستانی و استانی قابل ساخت و تکمیل نخواهد بود. بنابراین برای حل این موضوع و تامین اعتبارات ملی برای این پروژه طی هفته آینده با مدیرکل آموزش و پرورش استان و مسئولان ذیربط دیدار و گفتگو خواهیم داشت.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location