سرخط خبرها

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره هنر های تجسمی نماز، تا پنجم بهمن ماه خبر داد.

 


به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، امیربحیرایی اظهار کرد: با هدف ایجاد زمینه مناسب برای رقابتی سازنده و به کارگیری ابزارهای هنری در ارائه و تولید موضوعات دینی و نگاهی هنرمندانه به تجلی جایگاه عبادت با موضوع نماز، این دوره از جشنواره هنرهای تجسمی در استان همدان برگزار میشود.
وی با بیان اینکه جشنواره امسال در دو بخش تجسمی و خوشنویسی برگزار می‌شود، گفت: فراخوان جشنواره در بخش تجسمی با موضوع نقاشی، تصویرسازی، پوستر و در بخش خوشنویسی با موضوع نستعلیق، شکسته نستعلیق، نسخ و ثلث منتشر شده است.
بحیرایی با تاکید بر اینکه گروه سنی شرکت کنندگان شامل هنرمندان زیر ۴۵ سال است، خاطر نشان کرد: هر هنرمند می تواند حداکثر در دو بخش مشخص شده جشنواره شرکت کنند.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند تاکید کرد: بر اساس فراخوان ۳۰ دی ماه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره بود و ارسال آثار در رشته های تجسمی به درخواست انجمن هنرهای تجسمی استان به منظور تکمیل و نهایی نمودن آثار تا ۵ بهمن ماه تمدید شد و مراسم اختتامیه جشنواره هم ۱۲ بهمن ماه برگزار خواهد شد.
بحیرایی افزود : این جشنواره به میزبانی شهرستان نهاوند برگزار می‌شود و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به نشانی www.hamedan.farhang.gov.ir و یا صفحه اینستاگرام این اداره کل به نشانی @hamedan.farhang مراجعه فرمایند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location