سرخط خبرها

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند با بیان اینکه متاسفانه عادی انگاری کرونا در کشور و شهرستان نهاوند در حال گسترش است و همین موضوع موجب وقوع موج چهارم کرونا می شود، گفت: اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان نهاوند اداممه دارد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ مختاری فرمانده سپاه ناحیه نهاوند در جلسه ستاد پیشگیری، کنترل و هماهنگی مقابله با کرونا شهرستان، اظهار کرد: ۳۰۰ بسته معیشتی بین مبتلایان کرونایی که قرنطینه بودند توسط نیروهای بسیج و سپاه توزیع شد.

وی با بیان اینکه مصوبات ستاد کرونا با محوریت طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با جدیت در حال انجام و پیگیری است، گفت: متاسفانه عادی انگاری بین مردم در حال گسترش است که اگر به همین منوال پیش برویم قطعا وارد شرایط بحرانی و موج چهارم خواهیم شد.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند، گفت: شلوغی و ازدحام جمعیت در دفاتر پیشخوان و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در نانوایی ها و قصابی ها شرایط سخت گذشته را ممکن است ، تشدید کند. که نیاز است بازرسی و نظارت ها با جدیت صورت بگیرد.

وی گفت: اصحاب رسانه همچنان خطر دورهمی‌ها، عدم رعایت موارد بهداشتی و عادی انگاری شرایط کرونایی را به مردم گوشزد و اطلاع رسانی کنند.

سرهنگ مختاری، اظهار کرد: تاکسیرانی تذکرات جدی به رانندگان در خصوص جابجایی صرفا ۳مسافر و استفاده رانندگان و مسافرین از ماسک را در دستور کار داشته باشند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location