سرخط خبرها

رئیس اداره غله نهاوند، گفت: همزمان دهه فجر ذخیره سازی روغن در انبارهای سابق شرکت نفت نهاوند آغاز می شود.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حمید رضا بازرگان در جمع اصحاب رسانه، گفت: انبارهای سابق شرکت نفت از این شرکت به شرکت مادر تخصصی واگذار شده است و کارهای مقدماتی برای ذخیره سازی روغن در انها انجام شده است.

وی اظهار داشت: در ابتدای امسال با حضور یزدان سیف معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و مسئولان شهرستان از مخازن انبار نفت که اخیرا به عنوان مخازن ذخیره روغن خوراکی کشور به بخش خصوصی واگذار شده است بازدید انجام شده است.

بازرگان افزود: انبارهای نفت شهرستان نهاوند واقع در روستای جهان‌آباد از سرمایه‌های این کشور است که روزبه‌روز مستهلک و چندین سال بلااستفاده رها شده بود.

رئیس اداره غله نهاوند گفت: استفاده از این انبارها یکی از مطالبات مردم و مسئولان شهرستان نهاوند بود و همیشه بلااستفاده بودن این انبارها مورد سؤال مردم بود.

وی ادامه داد: با تلاش نماینده مردم نهاوند در مجلس دهم و مساعدت معاون وزیر صمت پس از پیگیرهای مستمر و پس از ۹ سال بلا استفاده بودن با هدف اشتغال‌زایی و استفاده بهینه از این انبارها مجوز این مخازن برای ذخیره‌سازی روغن خوراکی کشور اخذ شد.

بازرگان اظهار داشت: به مناسبت دهه مبارک فجر عملیات ذخیره سازی روغن در این انبارها آغاز خواهد شد.

 پیش از این هم از ۸ مخزن این شرکت ۴ مخزن پس از مراحل تخلیه، شستشو و اخذ مجوزهای بهداشتی برای ذخیره روغن خوراکی تست شده است که با تجهیز و به روز رسانی تجهیزات این مخازن با شروع ذخیره سازی روغن خوراکی کشور در دهه فجر فعال خواهند شد

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location