سرخط خبرها

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 1 میلیارد و 700 میلیون تومان اعتبار برای تهیه قیر رایگان در شهرستان نهاوند خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علیرضا شهبازی با اعلام این خبر اظهار کرد: پیرو جلسات حضوری و پیگیری های صورت گرفته و همچنین درخواست و پیگیری شهرداران محترم شهرستان نهاوند از معاون محترم عمران و توسعه‌ی امور شهری و روستایی و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، اعتبار لازم جهت تهیه ی قیر رایگان مورد نیاز شهرداری های نهاوند تامین شد.

وی با بیان اینکه این اعتبار از محل اجرای قانون الحاق یک بند به تبصره ی یک قانون بودجه‌ ی سال ۹۹ تامین شده است، گفت:  از اعتبار تخصیص یافته مبلغ  ۴ میلیارد ۸۷۰ میلیون ریال ویژه شهرداری برزول، ۵ میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال ویژه شهرداری فیروزان و ۶ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال نیز شهرداری گیان است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: امیدواریم با پیگیری ها و همراهی مسئولین شهرستان در راستای کاهش فاصله نهاوند با توسعه تلاش کنیم.

وی در ادامه به راه اندازی بانک خون در بیمارستان علیمرادیان نهاوند اشاره کرد و گفت: با توجه به نیاز اساسی شهرستان به پایگاه بانک خون و مشکلات این حوزه و فرآورده های خونی در نهاوند لزوم احداث این پایگاه به عنوان یکی از ضروریات چرخه ی بهداشت و درمان اهمیت دارد.

شهبازی اظهار داشت: در جلسه با دکتر پیمان عشقی مدیر عامل سازمان انتقال خون کشور، احداث و راه اندازی پایگاه بانک خون در بیمارستان علیمرادیان نهاوند در دستور کار قرار گرفت و به زودی با انجام مقدمات کار، این پایگاه راه اندازی خواهد شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location