سرخط خبرها

مسئول مجمع خیرین ازدواج شهرستان نهاوند از اهدا ۳۵ تخته فرش به زوج‌های جوان در نهاوند خبر داد.

 

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علی کاویانی با اعلام این خبر، اظهار کرد: هفته گذشته از سوی برادران امیدی تعداد ۱۰ تخته فرش ۱۲ متری به ارزش ۴۵ میلیون تومان و از سوی حجت جهانیان تعداد ۲۵ تخته فرش ۶ متری به ارزش حدود ۴۰ میلیون تومان به این مجمع اهدا شد تا به عنوان جهیزیه به زوجین نیازمند داده شود.

وی افزود: مجمع خیرین ازدواج نهاوند از ابتدای تشکیل تا کنون با همکاری خیرین شهرستان اقدامات خوبی را انجام داده و امسال به عنوان مجمع برتر استان معرفی شد که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان از اعضای هیات مدیره تجلیل به عمل آمد.

مسئول مجمع خیرین ازدواج شهرستان نهاوند با بیان اینکه فعالیت‌های مجمع خیرین طی یک سال گذشته تحت تاثیر کرونا در مقایسه با سال گذشته کمتر بوده اضافه کرد: سال‌های گذشته و قبل از شیوع کرونا فعالیت مجمع بیشتر بود و ما هر ساله در هر سه ماه یکبار مراسم گلریزان را برای جمع‌آوری کمکهای مردمی برگزار می‌کردیم که متاسفانه به علت شیوع کرونا این مراسم محدود شده است.

وی گفت: با توجه به فراخوان این مجمع مبنی بر کمک به زوجین نیازمند تاکنون بیش از یک‌هزار و ۲۰۰ نفر از خیرین سطح شهرستان، استان و تهران عضو مجمع شده و مساعدت‌های مالی را به اشکال مختلف با این مجمع داشته‌اند.

کاویانی افزود: در این راستا در سال جاری تاکنون در یک مرحله تعداد ۱۷ جهیزیه تهیه و به زوجین نیازمند اهدا شده و در نظر است به میمنت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک مرحله دیگر تعداد ۳۴ جهیزیه دیگر به زوجینی که قبلا نام‌نویسی کرده‌اند اهدا شود.

وی ایجاد اتاق عقد در محل مجمع به منظور خواندن خطبه عقد را از جمله اقدامات ابتکاری برشمرد و اظهار کرد: با سه دفتر ازدواج در شهرستان هماهنگ شده و کارهای دفتری و اجرای عقد در این محل به‌ صورت رایگان برای زوج‌های متقاضی که توانایی پرداخت هزینه ندارند، انجام می‌شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location