سرخط خبرها

فرماندار نهاوند بر ضرورت ایجاد صنایع تبدیلی در شهرستان نهاوند برای جلوگیری از خام فروشی تاکید کرد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مراد ناصری در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نهاوند که با حضور مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید کشور، نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: نهاوند دارای ظرفیت های زیادی است و در بخش های مختلف حرف برای گفتن دارد.

وی تصریح کرد: تحریم های ناجوانمردانه و بحران کرونا شرایط سختی را برای کشور به وجود آورده و در این شرایط از شما مسئول صندوق کار آفرینی امید درخواست داریم نهاوند را دریابید

فرماندار نهاوند، گفت: در بخش کشاورزی نیاز به صنایع تبدیلی داریم و محصولات شهرستان که در کشور حرف برای گفتن دارند خام فروشی می شوند.

وی با بیان اینکه نیاز به صنایع تبدیلی داریم و در بخش گردشگری ظرفیت های خوبی داریم و نیازمند تسهیلات هستیم، گفت: جوانان جویای کاری داریم و برای مبل و منبت که خواستگاه آن در نهاوند بود نیازمند مساعدت هستیم و ۴ هزار متر زمین در بهترین نقطه شهرک صنعتی اختصاص دادیم ولی کار انجام نشده است.

ناصری خاطرنشان کرد: نهاوند دارای ندار است و دارای پتانسیل‌های بسیار زیاد ولی آنطور که باید دیده نشده و از شما درخواست داریم نهاوند را دریابید.

وی افزود: در بحث صنعت با محوریت فرش حرف برای گفتن داریم و فرش دستباف نهاوند شناسنامه دارترین منطقه است که در بازارهای خارجی مطرح است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location