سرخط خبرها

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان، گفت: شیوه نامه های بهداشتی کرونا در بخش خزل نهاوند رعایت نمی شود.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سردار مهدی فرجی در ستاد استانی مبارزه با کرونا، اظهار کرد: به دنبال بازرسی وضعیت رعایت اصول بهداشتی در ۲ شهرستان رزن و درگزین مشخص شد که در برخی از مراکز فاصله گذاری اجتماعی رعایت نشده همچنین در اورژانس مایع ضدعفونی پیش بینی نشده و سرویس بهداشتی هم از وضعیت مناسبی برخوردار نبود.

سردار مهدی فرجی نبود موادضدعفونی، تهویه هوا و رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی را از اشکالات کلینیک امید شهرستان رزن برشمرد و افزود: درمانگاه تامین اجتماعی و برخی از مراکز بهداشت شهری و روستایی رزن، دمق و قروه درگزین نیز وضعیت خوبی نداشتند.

وی ازدحام در کمیته امداد رزن، حضور پرتعداد افراد در داروخانه شبانه روزی و بانک ملی به واسطه فراخوان های داده شده نیز از دیگر موارد مورد توجه تیم های بازرسی ستاد کرونا بود.

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: حضور پُر رنگ مردم در آرامستان برای تدفین اموات، شلوغی صنوف و برگزاری مراسم عروسی در جنت آباد با حضور حدود ۹۰۰ مهمان در شهرستان اسدآباد گزارش شد.

سردار فرجی افزود: در منطقه خزل نهاوند نیز شاهد رعایت نکردن اصول بهداشتی و پروتکل های تدوین شده در دفاتر پیشخوان، مطب ها و حوزه حمل و نقل عمومی بودیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location