سرخط خبرها

امام جمعه نهاوند با بیان اینکه اروپایی ها دنباله رو آمریکا هستند، گفت:آمریکای بایدن با ترامپ فرقی ندارد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی در خطبه های این هفته نماز جمعه نهاوند، گفت: رمز ماندگاری انقلاب همان رمز پیروزی است و برای ادامه مسیر انقلاب باید هوشیار باشیم و گوش به فرمان رهبر انقلاب باشیم.

وی با اشاره به رمز ماندگاری و پیروزی انقلاب اظهار داشت: وحدت و حضور مردم، نقش بی بدیل ولایت فقیه و هدایت های امام راحل و مقام معظم رهبری و فرهنگ دینی ما که مردم را به مقاوت در برابر ظلم دعوت می کند از مهمترین رموز پیروزی و ماندگاری انقلاب اسلامی است.

وی اظهار داشت: بیان دستاوردهای نظام از مهمترین مسائلی است که مسئولان باید توجه کنند و افق های دور دست انقلاب باید تدوین شود و گام دوم عملیاتی شود.

امام‌ جمعه نهاوند افزود: در این ۴۲ سال پیشرفت های زیادی کرده ایم و این موفقیت ها به برکت پیروزی انقلاب و این پیشرقت ها نتیجه حکومت دینی است.

وی در بخش دیگری از خطبه ها گفت: به آمریکای بایدن دلخوش نکنیم چون سیاست همان سیاست دشمنی است و نباید فریب حرف های آنها را بخوریم چون آمریکای بایدن همان آمریکای ترامپ است.

حجت الاسلام مغیثی اظهار داشت: اروپایی ها هم دنباله رو آمریکا هستند و منافع مشترک دارند و نباید فریب این شعارهای اروپایی ها را بخوریم چون آنها گوش به فرمان آمریکا هستند.

وی افزود: یک بار با آنها مذاکره کردیم و اگر قرار باشد دوباره مذاکره ای باشد مذاکره فقط در زمینه هسته ای خواهد بود و نه در زمینه موشک و نه در مورد نفوذ منطقه ای مذاکره‌ای نخواهیم داشت.

امام‌جمعه نهاوند گفت: وقاحت فرانسوی ها را هم نباید فراموش کنیم و از دید آنها می خواهند درباره موضوعات غیر هسته ای ما را پای میز مذاکره بکشانند ولی نباید فریب بخوریم.

وی در بخش دیگری از خطبه ها به حضور مسئولان در بین مردم و در نماز جمعه تاکید کرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location