سرخط خبرها

مدیر شرکت آب و فاضلاب شهرستان نهاوند از اختصاص 10 میلیارد تومان برای تداوم عملیات اجرایی فاضلاب شهری نهاوند در سال جاری خبر داد و گفت: تا کنون 100 میلیارد تومان برای توسعه فاضلاب شهری در نهاوند هزینه شده است.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علی‌هاشم ده پهلوان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از ابتدای شروع عملیات اجرایی فاضلاب شهری تا کنون 12 هزار انشعاب برای مشترکین نصب شده است اظهار کرد: مجموع مشترکین که زیر پوشش اجرای طرح فاضلاب شهری قرار می‌گیرند ۲۰ هزار خانوار با جمعیت بیش از ۶۰ هزار نفر هستند که تا کنون بیش از 40 درصد آنها به شبکه شهری پیوسته‌اند.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری 100 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه فاضلاب شهری در نهاوند با تخصیص صد درصدی اختصاص یافته است، گفت: شبکه فاضلاب نهاوند در ۵سال گذشته روند رو به رشد قابل توجهی داشته است و ۵۰درصد آن با ۱۰۵کیلومتر کار شده است.

مدیر شرکت آب و فاضلاب شهرستان نهاوند با بیان اینکه تا کنون برای فاضلاب شهرستان نهاوند 10 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است، گفت: در حال حاضر در مناطقی چون شهرک  فرمانداری تا طالقانی بصورت کامل، شهرک بهشتی(میدان امام تابسیج) به عملیات اجرایی به پایان رسیده است.

وی افزود: از ابتدای سال تاکنون 5.6 کیلومتر شبکه‌گذاری در مناطق مختلف شهر اجرا شده و اجرای چهار کیلومتر دیگر نیز در دست اقدام است.

ده پهلوان ادامه داد: در مجموع برای اجرای این میزان ۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات عمرانی و ۷۵۰ میلیون تومان نیز از اعتبارات جاری تبصره ۲ و ۳ بابت نصب انشعابات هزینه شده است.

وی با بیان اینکه کار نیمی از شبکه گذاری فاضلاب در نهاوند به اتمام رسیده است، گفت: تصفیه خانه فاضلاب نهاوند با ظرفیت 150 هزار نفر یکی از بهترین تصفیه خانه های استان و غرب کشور است که در فاز نخست نیمی از ظرفیت آن بکار گرفته شده است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location