سرخط خبرها

رئیس کمیته محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بنده نسبت به شفافیت آراء نمایندگان نظر مثبت دارم گفت: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته به اعتقاد من ممکن است تصویب طرح مذکور تاخیر داشته باشد ولی نهایتا انجام خواهد شد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علیرضا شهبازی با اعلام رای خود در خصوص شفافیت آراء نمایندگان، گفت: رد طرح شفافیت از سوی نمایندگان مجلس شائبه انتخاباتی نداشته و بدنبال آن هستیم که این طرح در قالب لایحه یک فوریتی مجددا در دستور کار نمایندگان قرار گرفته و مجدد مورد بحث قرار گیرد.

وی با بیان اینکه طرح شفافیت رای نمایندگان در تبلیغات انتخاباتی نمایندگان هم مطرح شده بود و ربطی به مسائل سیاسی و انتخابات هم ندارد افزود: طرح شفافیت رای نمایندگان، مردم را با موضع‌گیری منتخبین آنها آشنا کرده و این به نظر من کار مثبتی است که می تواند آثار خوبی در پی داشته باشد.

رئیس کمیته محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بنده نسبت به شفافیت آراء نمایندگان نظر مثبت دارم افزود: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته به اعتقاد من ممکن است تصویب طرح مذکور تاخیر داشته باشد ولی نهایتا انجام خواهد شد.

وی گفت: البته با توجه به ایراداتی که برخی بر این طرح دارند، پیشنهاداتی هم صورت گرفته تا طرحهایی که خیلی حساس و ویژه می باشند استثنائا می تواند خیلی علنی هم نباشند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location