سرخط خبرها

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نهاوند با اشاره به اینکه 11 درصد دانش آموزان نهاوندی از شبکه شاد برخوردار نسیتند، گفت: علت عدم برخورداری این دانش آموزان عدم دسترسی به تلفن همراه هوشمند است.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مدیر آموزش و پرورش شهرستان نهاوند در نشست با اصحاب رسانه به مناسبت دهه مبارک فجر، اظهار کرد: ۸۹ درصد دانش آموان شهرستان تحت پوشش شبکه شاد می‌باشند و ۱۱ درصد تحت پوشش نمی‌باشند. از ۱۱درصدی که عدم پوشش شبکه شاد هستند اغلب فاقد گوشی هوشمند می‌باشند.

وی گفت: تعداد ۱۱۰ دستگاه گوشی تلفن همراه و تبلت با مشارکت خیرین فرهنگی و سایر اقشار برای دانش آموزان فاقد گوشی جذب و در اختیار آنان قرار گرفته است.

دارایی از برگزاری کارگاه های آموزشی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برای همکاران فرهنگی جهت استفاده حداکثری از شبکه شاد خبر داد و گفت: شهرستان نهاوند رتبه برتر و اول پروژه مهر در استان همدان را کسب کرده است.

وی با اشاره به اجرای ۶ مرحله رزمایش مومنانه با حمایت نماینده مردم در مجلس شهرستان، سپاه ناحیه نهاوند و فرماندار نهاوند، گفت: امیدواریم بتوانیم در راستای تامین نیاز دانش آموزان نیازمند با همراهی خیرین قدمی مثبت برداریم.

مدیر آموزش و پرورش نهاوند از کسب ۲۰ رتبه زیر ۱۰۰۰ در کنکور سراسری خبر داد و گفت:در پژوهش‌سراهای علمی و آموزشی دانش آموزان نهاوندی موفق به کسب ۹ رتبه کشوری و استانی شدند.

وی گفت: چاپ ۱۳۸ مورد کتابچه آموزشی برای دانش آموزان فاقد گوشی هوشمند دیگر اقدامی است که در راستای اجرای عدالت آموزش در شهرستان انجام شده است.

دارایی از تحویل ۱۰۰ دستگاه صندلی جدید به آموزشگاه و مقاوم‌سازی و تعمیر و تجهیز کامل دو ساختمان آموزشی، گفت: در راستای حمایت از دانش آموزان کم برخوردار به بیش از ۱۰۰۰ دانش آموز لوازم تحریر اهدا شده است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location