سرخط خبرها

امام جمعه نهاوند با اینکه دولت جوان انقلابی راه‌حل مشکلات کشور است، گفت: اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها در برجام فقط شعار دادند.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی، گفت: بزرگ‌ترین مبارزه با آمریکا کار، تولید و خدمت به مردم است و هر دولتی که این سه مطلب را در دستور کار قرار دهد از مشکلات عبور می‌کند.

وی اظهار داشت: خطای محاسباتی آمریکایی‌ها دلیل شکست آن‌ها در طول این سال‌ها بوده است و در طول این 42 سال همه توطئه‌ای انجام دادند ولی موفق نشدند و خطاهای محاسباتی داشتند و دارند و همه‌جا هم شکست خوردند.

حجت‌الاسلام مغیثی در بخش دیگری از خطبه‌ها گفت: همان‌طور که رهبر انقلاب فرمودند در رابطه با برجام سیاست قطعی ایران است که آمریکا باید تحریم‌ها را در عمل بردارد نه در حرف و بعد ما راستی آزمایی کنیم و اگر درست بود بعد ما به برجام برمی‌گردیم.

وی ادامه داد: اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها به برجام عمل نکردند و فقط شعار دادند و فقط ایران اسلامی به برجام عمل کرد ولی از این به بعد نباید فریب این شعارها را بخوریم.

امام‌جمعه نهاوند افزود: در برجام، اروپایی‌ها هم نشان دادند اراده‌ای از خودشان ندارد و دنباله‌رو امریکا هستند و در عمل برای رفع تحریم‌ها کاری نکردند و فقط شعار و وعده دادند.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها گفت: سفر رئیس قوه قضاییه به عراق و رئیس مجلس به روسیه بسیار مهم بود و برای تحکیم روابط انجام شد و ایران اسلامی امروز به قدرتی مهم در منطقه تبدیل‌شده است که در معادلات منطقه تصمیم گیر و اثرگذار است.

حجت‌الاسلام مغیثی در بخش پایانی خطبه‌ها با اشاره به شاخص‌های دولت جوان انقلابی گفت: انتخاب رئیس‌جمهوری خدمت گذار و انقلابی و مؤمن مطالبه رهبر انقلاب از همه مردم است.

وی افزود: دولت جوان انقلابی راه‌حل مشکلات کشور است دولتی که ساده‌زیست، ولایتمدار و مردم‌دار باشد مانند دولت شهید رجایی که مشکلات را حل کند و خدمت گذار مردم باشد و کار زیاد کند و تحریم‌ها را خنثی کند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location