سرخط خبرها

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف‌اشرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خودباوری و ایستادگی ملت ایران در عرصه‌های مختلف دشمن را مایوس و ناامید کرده است.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سردار محمدنظر عظیمی در آیین گرامیداست یاد و خاطره سردار شهید «سعید قهاری‌سعید» در مصلای نهاوند، اظهار داشت: ایران اسلامی امروز و به پشتوانه نیروهای مومن و انقلابی در برابر ابر قدرت‌ها ایستاده است.

وب افزود: مردم ایران اسلامی با خودباوری و تعهد مقابل زورگویی امریکا ایستادند و این شجاعت موجب یاس و ناامیدی دشمنان در عرصه‌های مختلف شده است.

سردار عظیمی گفت: ملت ایران بیش از ۴۰ سال در برابر دشمنان نظام ایستاده و با توکل به خدا در هیچ صحنه‌ای مقابل دشمن تسلیم نخواهد شد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف‌اشرف سپاه ادامه داد: آمریکایی ها پس از تشکیل داعش همه امکانات خود را با همراهی مرتجعان منطقه و دلارهای نفتی برای رویارویی با ایران به کار گرفت ولی در مقابل انقلاب اسلامی نتوانستند کاری کنند.

سردار عظیمی اظهار داشت: آمریکایی ها با تشکیل داعش در صدد ضربه زدن و نابودی انقلاب اسلامی بودند ولی تربیت شدگان مکتب امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی در سایه تدابیر رهبر معظم انقلاب درسی فراموش نشدنی به آمریکا و حامیان داعش دادند و آن‌ها را نابود کردند.

وی گفت: عملکرد انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته همواره درخشان بوده و امروز نیز با هدایت‌های رهبر معظم انقلاب با قدرت به مسیر پرافتخار و با عزت خود ادامه می‌دهد.

سردار عظیمی در ادامه با بیان اینکه شهید قهاری به عنوان فرماندهی مومن و مدیری شجاع در همه صحنه‌ها حاضر بود، افزود: شهید قهاری و دیگر شهدا همگی تربیت یافتگان انقلاب اسلامی و مکتب امام راحل هستند و ما هر چه داریم از ایثار این عزیزان افتخارآفرینان است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف‌اشرف سپاه در بخش دیگری از سخنان خود به ایثار مردم در روزهای کرونایی اشاره کرد و گفت: گروه‌های جهادی در بحران کرونا خوش درخشیدند و در کنار کادر درمان جان‌فشانی کردند و با وجود تحریم‌ها عملکرد درخشانی داشتند.

وی افزود: در بحران کرونا مدیریت خوبی انجام شد و در همان روزهای ابتدایی با خودباوری و توانمندی که در کشور وجود داشت کمبودها در اقلام و لوازم بهداشتی به سرعت جبران شد.

گفتنی است سردار سعید قهاری سعید(متولد ۵ فروردین ۱۳۳۱ در یکی از روستاهای شهرستان اسدآباد استان همدان) از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،۴ اسفند سال ۱۳۸۵ با سمت فرماندهی لشکر سه نیروی مخصوص سیدالشهدا(ع) در جریان عملیات پاک‌سازی مناطق مرزی شمال غرب کشور و درگیری با گروهک تروریستی پژاک به فیض شهادت نایل آمد.

 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location