سرخط خبرها

فرماندار نهاوند بر ضرورت بکار گیری از ظرفیت های تعلیم و تربیت در کشور تاکید کرد.

 

به گزارش خبرنگار فریاد نهاوند آنلاین، فرماندار نهاوند در جلسه شورای آموزش و پرورش بیان داشت : تربیت اسلامی از جایگاه والایی برخوردار است و باید قدر این نهاد ارزشمند را دانست .

مراد ناصری گفت : تحصیل بدون تربیت علم نیست و علم بدون تربیت نیز علم نیست، اگر امروز دانشگاههای ما با دانشگاههای سایر کشور های جهان تفاوت دارد بخاطر همین تربیتی است که در مدارس آموزش داده می شود.
وی افزود : اگر تربیت و علم با هم عجین نشوند افتخارات بزرگی همچون سردار سلیمانی ها و مهندس فخری زاده ها نخواهیم داشت و این را تربیت و علم عجین شده با هم را مدیون شهیدان باهنر و رجایی هستیم که این هدیه ارزشمند(امور تربیتی) را برای ما به یادگار گذاشتند .

وی تصریح کرد : باید در کشور از ظرفیت تعلیم و تربیت در کنار هم استفاده شود و آن زمان است که علم و تحصیل ارزشمند می شوند .

ناصری گفت : بی شک استمرار و توسعه فرهنگ در هر جامعه بدون توسعه نهادهای فرهنگی و اجتماعی و رشد تربیتی در کنار توسعه مراکز آموزشی و علمی از قبیل مدارس و دانشگاه‌ها امکان پذیر نخواهد بود.

فرماندار نهاوند در ادامه سخنان خود با اشاره به شرایط سخت کرونایی اظهار داشت : متاسفانه بحران کرونا شدایط سختی برای ما فراهم کرده است ، نوع مدیریت ها و نگرش ها نیز با سالهای پیش و علی الخصوص ۴۲ سال پیش عوض شده و بسیار متفاوت است ، باید فضای آموزشی بهتر از قبل مدیریت شود .

ناصری بیان داشت : شرایط شهرستان نهاوند بسیار خاص است و مردم باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند که وارد موج بعدی کرونا نشویم .
وی گفت : در حال حاضر شهرستان نهاوند در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارد و اگر مردم همکاری کنند از این مراحل سخت به خوبی عبور خواهیم کرد .

وی در ادامه با اشاره به شیوع کرونای انگلیسی در استان همدان بیان داشت : اجازه فعالیت و مجوز بازگشایی به سالن هاي ورزشي آموزش و پرورش در شهرستان نهاوند را نخواهیم داد چرا که با این کار با جان مردم بازی خواهیم کرد ‌.

گفتنی است در این جلسه ؛ اخذ مجوز بازگشايي سالن هاي ورزشي آموزش و پرورش ، دريافت مجوز تخريب آموزشگاه عدالت كوهاني، رفع مشكل قبوض آب مدارس ، گزارش اقدامات كميته پيگيري مسكن ملي فرهنگيان، طرح موضوع انعقاد تفاهمنامه همكاري بين اداره آموزش و پرورش و شوراي اسلامي شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت که با سخنان فرماندار وشرایط نارنجی کرونایی،فعلا بازگشایی سالن های ورزشی آموزش وپرورش،منتفی است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location