سرخط خبرها

مدیرکل سازمان بهزیستی استان همدان، گفت: تویسرکان، نهاوند و ملایر دارای بیشترین معتاد متجاهر استان هستند.

 

به گزارش خبرنگار فریاد نهاوند آنلاین، مهدی دیناری روز سه شنبه در ستاد مبارزه با مواد مخدر استان همدان، افزود: صرفنظر از مرکز استان و کبودراهنگ، بیشترین معتادان متجاهر پذیرش شده مربوط به سه شهرستان جنوبی تویسرکان، نهاوند و ملایر هستند بنابراین راه اندازی مرکز ماده ۱۶ در نهاوند بسیار ضروری است.

وی اظهار داشت: ۵۹۰ معتاد متجاهر از ابتدای سالجاری تاکنون در مرکز ماده ۱۶ استان همدان پذیرش شدند. معتادان متجاهر پذیرش شده به تفکیک شهرستانی شامل ۴۴۳ نفر در شهرستان همدان، ۱۳ نفر ملایر، ۱۷ نفر تویسرکان، چهار نفر نهاوند، ۲۸ نفر اسدآباد، ۷۶ نفر کبودراهنگ، پنج نفر رزن و چهار نفر بهار هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان نیز در این نشست بر ضرورت حمایت از افرادی که از نظر فکری و اجتماعی آسیب دیده اند تاکید کرد.

حمید سیفی اظهار داشت: تمهیدات استقرار انواع وسایل ورزشی از جمله ورزش باستانی و زورخانه ای در محل اردوگاه کرامت نهاوند فراهم شده است.

وی اضافه کرد: معتادان متجاهر در اردوگاه جدید کرامت در نهاوند زیر نظر مربی و مشاور ورزشی به فعالیت متناسب با وضعیت جسمانی خود می پردازند.

فرمانده بسیج ادارات سپاه استان همدان نیز در ادامه جلسه گفت: آیین افتتاح اردوگاه کرامت نهاوند ۱۸ اسفند سالجاری به صورت ویدئو کنفراسی با حضور مقامات ملی و استانی برگزار می شود.

مرکز ترک و درمان اعتیاد ماده ۱۶ سال ۹۲ در استان همدان با هدف جمع آوری، ساماندهی و درمان معتادان متجاهر راه اندازی شد و در این مرکز معتادان متجاهر نگهداری می شوند

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location