سرخط خبرها

مدیرعامل شرکت سیمان نهاوند، گفت: علت تفاوت قیمت سیمان در شهر نهاوند ، ضعف در نظارت‌ها به ویژه در حوزه حمل‌ونقل است.

 

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مدیرعامل سیمان نهاوند درباره وضعیت تولید و توزیع سیمان در شهرستان، گفت: این واحد تولیدی 70 هزار تن سیمان در یک ماه گذشته تحویل متقاضی داده است و درنظر داریم با برنامه‌ریزی انجام‌شده در اسفندماه هم بیش از این تعداد به متقاضیان و خریداران محصول سیمان تحویل دهیم.

مجتبی فرونچی درباره علت تفاوت قیمت سیمان در شهر نهاوند گفت: این محصول در کارخانه براساس نرخ‌های مصوب سیمان به فروش می‌رسد، اما در شهرستان اگر نظارت‌ها در حوزه حمل‌ونقل و بازار تقویت شود، قطعا می‌توان قیمت‌ها را کنترل و منطقی کرد.

وی همچنین درباره فروش و تحویل سیمان به استان‌های همجوار گفت: نیاز شهرستان نهاوند به سیمان، 10 یا 15 درصد تولید کارخانه است که با توجه به ظرفیت تولیدی این واحد که بیش از نیاز شهرستان است، بخشی از آن در استان‌های همجوار به‌فروش می‌رسد.

فرونچی همچنین درباره زمان ارائه سیمان در نهاوند از خرید تا تحویل به متقاضی هم گفت: این محصول را از نظر وزنی با هر تناژی که تقاضا شود، می‌توانیم تحویل دهیم و درباره زمان تحویل هم نهایت از همان روز یا تا ۲۴ ساعت تحویل مصالح‌فروش و متقاضی در شهرستان خواهد شد و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

لازم به ذکر است ظرفیت تولید سیمان نهاوند سالانه یک میلیون تن است که این واحد تولیدی در سال گذشته 920 میلیون تن حدود 92 درصد تولید داشته که از این میزان 35 تا 40 درصد حدود 250 هزار تن محصول به کشورهای هندوستان، بنگلادش و کنیا به ارزش 6 میلیون دلار صادرشده است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location