سرخط خبرها

فرماندار نهاوند، گفت: مردم برگزاری مراسمات عروسی و عزا در شهرستان نهاوند را مدیریت کنند چراکه وضعیت افزایش آمار کرونا در شهرستان بسیار شکننده است.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مراد ناصری در جلسه ستاد پیشگیری، کنترل و هماهنگی مقابله با کرونا ویروس شهرستان نهاوند، اظهار کرد: انشاالله در نهاوند رنگ بالاتر از زرد را شاهد نباشیم ولی برای این مهم همه ما مسئولیم و باید همه پای کار باشیم.

وی با بیان اینکه مدیر ورزش و جوانان یک هفته فرصت دارد اوضاع تمامی باشگاه‌های ورزشی سطح شهرستان را کنترل کند، گفت: از امروز حضور اصناف در سطح بازار و شهر باید پررنگ‌تر باشد، مغازه‌داران ابتدا بپذیرند باید خودشان موارد را رعایت کنند.

فرماندار نهاوند با تاکید بر اینکه هیچ‌گونه خطایی قابل بخشش نیست چراکه پای سلامت مردم در میان است، گفت: ایام پیش‌رو کاملا شکننده است اگر کوچکترین غفلتی کنیم متاسفانه وارد بحران می‌شویم.

وی با بیان اینکه مراسمات عروسی و عزا باید مدیریت شوند، گفت: قصد تعطیلی بازار را نداریم، ولی شرایط باید کنترل شود.

ناصری افزود: مردم بحران و شرایط را پذیرفته‌اند در این حوزه کار فرهنگی پاسخ داده است، ولی شرایط فعلی می‌شود بدون متضرر شدن کسبه کنترل شود.

وی گفت: اطلاع‌رسانی به مردم در دستور کار مدیران ستاد کرونا خصوصا صنعت و معدن و اصناف قرار گیرد.

فرماندار نهاوند با بیان اینکه اقدامات پیشگیرانه در نهاوند باید انجام شود، گفت: برای آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی مردم، اصحاب رسانه به کمک ستاد کرونا بیایند.

وی تصریح کرد: شبکه بهداشت آمار دقیق در اختیار رسانه‌ها قرار دهد.

ناصری در پایان گفت: ماشین‌های سیار جهت اطلاع‌رسانی در سطح شهر فعال شوند تا مردم پیام و هشدار کرونا را زودتر دریافت نمایند.

 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location