سرخط خبرها

در آخرین ماهها و روزهای اتمام دولت تدبیر و امید، نفس اصلاحات در نهاوند به شماره افتاده است و اصلاح طلبان نهاوند با نماینده اجاره ای خود برای تصاحب چندین پست در نهاوند،از هیچ تلاش و کوششی کوتاه نیامده اند .


به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، اصلاح طلبی که در نهاوند امروز به درد " بد سرپرستی" گرفتار آمده است ، آنچنان حیران و آشفته عمل می کند که بهیاری از بهداشت و درمان را به محیط زیست می فرستند و معلم شیمی را که به لطف اصلاح طلبان گذشته ، راهی بخشداری کرده بودند، امروز به سمت معاون عمرانی فرماندار می گمارند!
شخصی دیگر را که برای اصلاحات چه بسیار خوش خدمتی و پادویی کرده است به سمت بخشدار می نهد !
تا از این سو نماینده هم بدهی های خود را به اصلاحات در نهاوند بپردازد !
اما کسی نمی داند که بدهیهای نماینده محترم به اصلاحات تا کی باید پرداخت گردد !!!!!
آیا مردم نهاوند،همچنان باید شاهد انتصابات افراد ضعیف و سیاسی کار باشند!
آیا شعار نماینده محترم در خصوص پایان سیاسی کاری ها محقق گردیده است؟؟!!!
چندین انتصاب دیگر باید صورت پذیرد تا حساب نماینده با این جماعت صفر شود !؟؟؟
هر چند می دانیم آقای نماینده تا آخر این دوره مدیون این جماعت است اما در بین همین جماعت هم افراد کاربلد و قوی هستند که متاسفانه از تیم نماینده بدلیل اینکه اهل تملق و چاپلوسی نبوده اند،خط خورده اند !
انتصاب افراد ضعیف که این روزها، معارفه می شوند شاید برای اصلاح طلبان و نماینده اجاره ای ایشان، خوشحالی به همراه داشته باشد اما همگان می دانند انتصاب این افراد بمنزله نفس های آخر اصلاحات است که دوران احتضار را طی میکند وبه قول امام جمعه محترم شهرستان، دیرگاهی است،اصلاحات در نهاوند،مرده است!
اصلاحاتی نه از جنس واقعی بلکه اصلاحاتی از جنس فرصت طلبی و بده بستان!
یادمان نمی رود همین اصلاح طلبان فرصت طلب برای جاه و جلال خود چه بر سر دو فرماندار اصلاح طلب خود آوردند !
یادمان نمیرود که برای معارفه جناب امامعلی عبدالملکی ،همین افراد صندلی وبنر جابجا میکردند و در خاتمه چگونه طناب دار برکناری را برگردنش انداختند!
آری این جماعت امروز در آخرین روزهای دولت بر کرسی های قدرت در نهاوند می نشینند که امیدواریم فرماندار محترم، نیز برای این بی تفاوتی و تحمیل ها در آینده حرفی برای گفتن در روز حساب و کتاب داشته باشد....همین

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location