سرخط خبرها

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از کشف 19 فقره سرقت در نهاوند خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ احمد ساکی در تشریح این خبر بیان داشت: در پی تدوین طرح جامع انتظامی پلیس نهاوند در قرارگاه مبارزه با سرقت با محوریت کشف علمی جرایم از جمله سرقت و همچنین پیشگیری موثر از آن، تیم ویژه اجرایی در پلیس آگاهی و یگان های انتظامی شهرستان نهاوند تشکیل و اقدامات عملیاتی در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: بر این اساس اقدامات گسترده اطلاعاتی در سطح حوزه استحفاظی شهرستان انجام و در نهایت ماموران پلیس آگاهی با همراهی کوپ شهرستان، 7 سارق را دستگیر و به یگان های انتظامی منتقل کردند.

سرهنگ ساکی تصریح کرد: متهمان در تحقیقات فنی و تخصصی، به 15 فقره سرقت سیم برق، 3 فقره سرقت داخل خودرو و یک فقره جیب بری اعتراف کردند و پرونده قضائی درخصوص آنان تشکیل و به دادسرا ارسال شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند در پایان با اعلام این که در پیشگیری موثر و کار آمد از سرقت، اساسی ترین و کلیدی ترین نقش را شهروندان محترم ایفا می کنند، گفت: احساس مسئولیت و عدم سهل انگاری در خصوص رعایت نکات ایمنی و بازدارنده و دقت نظر و اجرای توصیه ها و هشدارهای پلیسی در این خصوص، از مهمترین اولویت های مورد تاکید برای ایفای نقش شهروندان در تحقق پیشگیری اجتماعی از جرایم مخصوصا پیشگیری از بروز انواع سرقت هاست.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location