سرخط خبرها

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نهاوند از آگهی رسمی منطقه شکار ، تیراندازی و صید ممنوع در منطقه گرین و اصلاحیه مرز منطقه شکارممنوع آردوشان شهرستان نهاوند خبرداد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مهرداد سلگی رئیس اداره شهرستان نهاوند گفت: در سطح تمامی عرصه‌های منطقه گرین واقع در شهرستان نهاوند ,شمالا از روستای تاریکده بالاآغاز شدو درسمت شرق دوراهی شطزل ، سیاه دره ، دارسیبه ، تپه علی ، محمودوند، کمال وند ، فارسبان ، چناری ، توانه ،اسدآباد، ورزانه ، گیان ، حسین آباد ، کرک سفلی و علیا ،تازناب ، کله مار ، بیان و وراینه تا مرز نورآباداز تاریخ ۱۲ اسفند ماه امسال به مدت پنج سال به عنوان مناطق ، تیراندازی ،شکار و صید ممنوع تعیین و معرفی شده است.

سلگی در ادامه افزود: طی اصلاحیه آگهی روزنامه رسمی ، در سطح تمامی عرصه‌های مرز منطقه آردوشان غربا در منطقه پشت پادگان قدس به طرف روستای حسین آباد چولک ، کارخانه آسفالت قالیچه ، قشلاق نجف و وسج واقع در شهرستان نهاوند،منطقه تیراندازی ؛ شکار و صیدممنوع اعلام گردید.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نهاوندگفت: با توجه به انتشار اطلاعیه ی اعلامی از روزنامه رسمی و اهمیت و ارزش‌های گونه های جانوری ، گیاهی ... و بهبود کیفیت زندگی به عنوان مامنی برای حفظ و حراست از گونه‌های متنوع حیات وحش و همسو با سیاست‌های کلان دولت جمهوری اسلامی ایران و در راستای اجرای برنامه‌های محیط زیستی ، به استناد بند"و" ماده ۶ قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست، هرگونه تیراندازی و شکار در سطح تمامی عرصه‌های منطقه گرین و آردوشان واقع در شهرستان نهاوندممنوع بوده و از تاریخ ۱۲ اسفند ماه امسال به مدت پنج سال به عنوان مناطق شکار ، تیراندازی و صیدممنوع تعیین و معرفی می‌شود.

سلگی در ادامه تاکید و هشدار نمود؛ باتوجه به این اطلاعیه هرشخصی در عرصه‌های منطقه گرین و آردوشان مبادرت به تیراندازی و هرگونه شکار و صید نمایند، جرم محسوب شده و با متخلفان مطابق قانون برخورد خواهد شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location