سرخط خبرها

فرماندار نهاوند از ثبت نام ۱۰۱ نفر در انتخابات شوراهای نهاوند خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مراد ناصری با اعلام این خبر، اظهار کرد: با پایان یافتن مهلت نام‌نویسی از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی، ۱۰۱ نفر در نهاوند موفق به نام نویسی به صورت حضوری و غیر حضوری شدند.

وی افزود: از مجموع داوطلبان ثبت نامی تعداد ۵۹ داوطلب مربوط به شهر نهاوند، ۱۷ نفر مربوط به شهر گیان، ۱۳ نفر مربوط به شهر برزول و ۱۲ نفر نیزمربوط به شهر فیروزان هستند.

فرماندار نهاوند با بیان اینکه از مجموع داوطلبان نام‌نویسی شده ۸۹ نفر مرد و ۱۲ نفر نیز زن هستند افزود: از بین داوطلبان سه نفر دارای مدرک دکترا، ۲۷ نفر فوق لیسانس، ۵۴ نفر لیسانس، هفت نفر فوق دیپلم، ۶ نفر دیپلم و سه نفر نیز حوزوی‌اند.

وی اضافه کرد: ۳۰ درصد از کل داوطلبان به صورت غیر حضوری و ۷۰ درصد به صورت حضوری اقدام به نام‌نویسی کرده‌اند.

ناصری با بیان اینکه از بین داوطلبان این دوره از انتخابات ۲۸ درصد دارای سابقه عضویت در شورای شهر بوده‌اند افزود: از هفت نفر عضو فعلی شورای شهر نهاوند ۶ نفر برای حضور در شورای جدید اقدام به نام نویسی کرده‌اند.

وی در پایان به سن داوطلبان اشاره کرد و افزود:از داوطلبان نام‌نویسی شده ۶ نفر زیر ۳۰ سال، ۲۵ نفر ۳۰ تا ۳۵ سال، ۲۱ نفر ۴۱ تا ۴۵ سال، ۱۳ نفر ۴۶ تا ۵۰ سال، ۱۵ نفر ۵۱ تا ۵۵ سال، یک نفر ۶۶ تا ۷۰ سال، ۵ نفر ۵۶ تا ۶۰ سال و سه نفر نیز بالای ۶۰ سال هستند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location