سرخط خبرها

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نهاونداز طرح تشدید نظارت و پایش زیست محیطی بر صنایع تولید، خدماتی و محیط طبیعی و شکارممنوع این شهرستان خبر داد.

 

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مهردادسلگی گفت: این طرح با توجه تعطیلات نوروزی و اوج فعالیت واحدهای صنعتی، تولید ، خدماتی و پایش مستمر این صنایع به ویژه در ساعات پایانی شب در دستور کار این اداره قرار دارد وبا واحدهای متخلفی که بدلیل عدم رعایت استانداردهای آلاینده های زیست محیطی، برخورد قانونی می شود.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نهاوند گفت: در بهمن و اسفندماه اخطاریه های زیست محیطی برای واحدهای دارای آلاینده پساب، پسماند و هوا صادر شده است.

سلگی افزود: این واحدها در صورت رفع نکردن آلایندگی زیستی محیطی در مهلت مقرر، جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی می شوند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نهاوند یادآور شد: از ابتدای امسال تاکنون ۱۰۰واحد صنعتی در این شهرستان پایش و نظارت زیست محیطی شده اند.

سلگی افزود : کسانی که از انجام بازرسی ماموران سازمان برای نمونه برداری و تعیین میزان آلودگی ناشی از فعالیت مراکز صنعتی ،تولیدی ،معدنی ،خدماتی ،عمومی وکارگاهی ممانعت کنند و یا اسناد و مدارک و اطلاعات مورد نیاز سازمان را در اختیارشان نگذارد و یا اسناد و مدارک و اطلاعات خلاف واقع ارائه نمایند،مطابق قانون با آنها برخورد خواهدشد.

وی در پایان گفت: درصورت مشاهده و گزارش مردمی درمناطق طبیعی و شکارممنوع منطقه آردوشان و گرین و... هرشخصی در این عرصه‌ها مبادرت به تیراندازی، هرگونه شکار و صید نمایند، جرم محسوب شده و با متخلفان مطابق قانون برخورد خواهد شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location