سرخط خبرها

جانشین فرمانده سپاه ناحیه ی نهاوند در جمع خبرنگاران گفت؛ رسانه ها با علم و آگاهی و شناخت از شرایط کنونی کشور و نقش اثرگذار اطلاع رسانی در تنویر افکار عمومی و امید آفرینی می توانند جامعه را یاری دهند.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ میثم رحیمی تاکید کرد؛ ضمن اینکه به نقد و ارائه راهکار سازنده معتقدیم اما انتشار اصل خبر و صادق بودن در اطلاع رسانی بسیار مهم و ضروری است، زیرا در این شرایط تحریم اقتصادی و شیوع بیماری کرونا امید بخشی به جامعه از سوی رسانه ها می تواند به وحدت و همدلی جامعه برای رهایی از بحران ها کمک کنند.

وی گفت: فضای مجازی در حال حاضر بیشترین دسترسی و استفاده مردم را دارد بخصوص با شرایط فعلی دشمن تلاش دارد روح امید را از جامعه و مردم بگیرد، که رسالت امید آفرینی برای مردم از رسانه ها انتظار می رود.

وی تاکید کرد؛ انتخابات را در پیش داریم باید متوجه شرایط حساس کشور باشیم که اجازه ی سوءاستفاده دشمن برای ناامید کردن مردم و دور کردن آنها از پای صندوق های رای ندهیم و مردم را نسبت به حضور در پای صندوق رای و انتخاب سرنوشت خود امیدوار کنیم.

جانشین سپاه ناحیه نهاوند گفت: تاکنون هشت مرحله رزمایش مومنانه با ۲۱هزار بسته غذایی توسط حوزه و پایگاه های مقاومت بسیج و بخشی از آن در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی بین خانواده های نیازمند در شهرستان توزیع شده است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location