سرخط خبرها

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نهاوند از کشف و ضبط یک سلاح شکاری توسط کارشناسان اداره حفاظت محیط زیست نهاوند خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مهرداد سلگی با اعلام این خبر، گفت: صبح روز دوشنبه دوم فروردین ماه کارشناسان اداره حفاظت زیست در دو عملیات گشت زنی جداگانه مبنی بر مشاهده شکارچیان غیرمجاز در منطقه چشمه ماهی و فارسبان و عملیات گشت و کنترل جهت جلوگیری از تخلفات شکار در آن منطقه ، یک شکارچی متخلف به همراه یک قبضه سلاح شکاری، مقادیری فشنگ که در حال گشت زنی و جهت شکار در کوه های آن منطقه بودند شناسایی و سلاح آنها توقیف گردید.

وی افزود: یک شکارچی متخلف با توجه به ارتفاعات کوه های منطقه فارسبان حین اقدام به رَدزنی حیات وحش برای شکار غیرمجاز، توسط کارشناسان این اداره به همراه یک قبضه سلاح تک لول فاقد مدارک به همراه تعدادی فشنگ چارپاره توقیف گردید و نامبرده جهت ارائه مدارک و پاسخ به اداره عودت شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نهاوند، گفت : کارشناسان اداره حفاظت زیست در ادامه عملیات گشت زنی نسبت به مشاهده ماهی گیران غیر مجاز در منطقه چشمه ماهی شدند که پس از تذکرات لازم ، در منطقه متواری شدند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location