سرخط خبرها

جانشین انتظامی شهرستان نهاوند از کشف بیش از ۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر طی سه روز گذشته در این شهرستان خبر داد.

 

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، «سرهنگ ذبیح الله درویشی» در تشریح این خبر بیان داشت : طی سه روز گذشته اجرای طرح های مستمر و مقطعی مبارزه با مواد مخدر توسط انتظامی نهاوند به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است که با برگزاری جلسات برنامه ریزی مداوم و با تعیین تاکتیک های ماموریتی این طرح‌های عملیاتی توسط یگان‌های انتظامی شهرستان در حوزه اجرایی به نحو احسن به مرحله اجرا در آمد.

وی در ادامه افزود : پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نیز با توجه به اینکه کانون اصلی اقدام در طرح ها و عملیات ها بوده است طی سه روز گذشته با همکاری سایر یگان‌های انتظامی در این راستا اقدام و در نهایت طی این مدت موفق به کشف و ضبط بیش از ۵ کیلو و ۲۰۰ گرم انواع مواد مخدر در سطح شهرستان شده است.

درویشی همچنین تصریح کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان و سایر یگان‌های انتظامی در سه روز گذشته سه نفر خرده‌فروش و پنج نفر معتاد متجاهر را دستگیر کردند.

جانشین انتظامی شهرستان نهاوند در پایان این خبر گفت: پلیس نهاوند با طرح ریزی عملیاتی و پیش‌بینی منسجم اولویت های مختلف از جمله رصد اطلاعاتی؛ اشرافیت اطلاعاتی ؛کشف علمی جرایم ؛پیشگیری کارآمد؛ اقدامات عملیاتی و انتظامی متناسب در حوزه‌های مختلف جرایم و آسیب‌های اجتماعی را در دستور کار قرار داده و به اقتضای شرایط اجرایی می‌کند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location