سرخط خبرها

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه برخی قوانین دست و پاگیر مانع از تحقق برنامه حمایت از تولید می‌شوند که لازم است این قوانین با همکاری مجلس اصلاح شوند تا ضمن حمایت از سرمایه‌گذاران موانع پیش رو برداشته شود.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علیرضا شهبازی با اعلام این مطلب، اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری پرداختن به مساله تولید و اشتغال به عنوان مهمترین برنامه اقتصادی کشور با هدف دستیابی به خودکفایی بوده که همه ساله این موضوع را مورد تاکید قرار داده‌اند.

وی با بیان اینکه طی سالهای گذشته مدیران اجرایی آن طور که باید نتوانسته‌اند به توصیه‌های مد نظر رهبری جامه عمل بپوشانند که امیدوارم این مساله در دولت آینده تحقق یابد گفت: پشتیبانی از سرمایه‌گذاران مهمترین عامل در شکوفایی و جهش تولید است که در این راستا باید موانع پیش روی آنها برداشته شود.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه برخی قوانین دست و پاگیر مانع از تحقق برنامه حمایت از تولید می‌شوند که لازم است این قوانین با همکاری مجلس اصلاح شوند تا ضمن حمایت از سرمایه‌گذاران موانع پیش رو برداشته شود.

وی تولیدکنندگان را در صف مقدم مبارزه اقتصادی با دشمن عنوان کرد و با تأکید بر لزوم حمایت از آنها گفت: طی یک سال گذشته سعی کرده‌ایم در جهت کمک به واحدهای تولیدی ورود کرده و حل مشکلات آنان را با همکاری مسئولین اجرایی پیگیری کنیم.

شهبازی گفت: در این راستا اقدامات خوبی برای سال جاری در دست اقدام است که از بین آنها می‌توان به ایجاد پتروشیمی و کارخانه تولید MDF و نئوپان در سطح شهرستان به عنوان یکی از کارهای اساسی رونق تولید و معیشت اشاره کرد.

وی بیان کرد: از دیگر اقدامات صورت گرفته در راستای فعالیت‌های تولیدی ایجاد کارخانه فراوری دولومیت با سرمایه‌گذاری شستا است که امیدواریم سال آینده فاز اول آن مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در پایان افزود: امروز یکی از مهمترین مشکلات کشور موضوع اشتغال جوانان است که اگر همه با هم تلاش کنیم تا با رفع موانع پیش روی سرمایه‌گذاران مساله بیکاری را برطرف کنیم کمک بزرگی به استقلال و خودکفایی کشور کرده‌ایم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location