سرخط خبرها

فرماندار نهاوند، گفت: ممنوعیت تردد شبانه در نهاوند مشمول جریمه می شود.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مراد ناصری ظهر شنبه در ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس شهرستان نهاوند، گفت: وضعیت این شهرستان از لحاظ رنگ‌بندی شیوع کرونا زرد اما شکننده است از این رو مردم برای جلوگیری از شیوع ویروس همه‌گیر کرونا از میهمانی ها و حضور در تجمعات نوروزی بپرهیزند.

وی اظهار کرد: رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و پرهیز از دورهمی‌های خانوادگی یک ضرورت در جلوگیری از تشدید بیماری کووید ۱۹ به شمار می رود.

فرماندار نهاوند، گفت: چون وضعیت نهاوند زرد است برابر قانون نمی توانیم ممنوعیت و محدودیت ایجاد کنیم. اعلام وضعیت رنگ بندی شهرستان در حوزه اختیار ما نیست  مرکز و ستاد ملی کرونا تعیین کننده این رنگ بندی است.  

وی با بیان اینکه با توجه به وضعیت زرد ورودی کلیه مناطق گردشگری نهاوند ، سرابها و بام نهاوند مسدود شوند، گفت: در روز ۱۳ فروردین روز طبیعت پارک هرگونه خودرو با پلاک بومی و غیر بومی در حاشیه جاده ها ، اماکن گردشگری و تفرجگاه ها مشمول جریمه ۵۰۰ هزار تومانی می شوند.

ناصری خاطرنشان کرد: همدلی، اتحاد و انسجام همگانی کلیه دستگاه ها در مقابله با ویروس کرونا ضروری است ، لذا از کلیه اصحاب رسانه تقاضا داریم همچون گذشته در اقناع سازی و اطلاع رسانی به عموم جامعه ستاد شهرستان را یاری کنید

وی با اشاره به اینکه کلیه سالن ها و اماکن ورزشی تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد، خاطرنشان کرد: در روزهای اخیر به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی به ویژه حضور در تجمعات ، دورهمی های فامیلی شهرستان جزو مناطق دارای شمار مبتلایان زیاد به ویروس گرونا قرار گرفته‌است.

فرماندار نهاوند، افزود: باید با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم خطر این ویروس را متذکر شویم برگزاری جشن های نیمه شعبان را مدیریت کنیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location