سرخط خبرها

دادستان عمومی و انقلاب نهاوند، گفت: استفاده از «اُرگ» در مراسمات عروسی و تالارهای نهاوند ممنوع شد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، عباس آزاد بخت با اشاره به وضعیت شیوع ویروس کرونا در شهرستان نهاوند، اظهار کرد: استفاده از ارگ در مراسمات شادی و عروسی در شهرستان نهاوند از این تاریخ به بعد ممنوع بوده و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

آزاد بخت با بیان اینکه نیروی انتظامی باید به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشد، گفت: انجام به موقع دستورات قضایی یکی از مهمتری وظایف پرسنل انتظامی به شمار می‌رود.

دادستان عمومی و انقلاب نهاوند، تاکید کرد: برخی افراد در مراسم های جشن و عروسی ارزش‌های اسلامی را رعایت نکرده و با راه انداختن کاروان‌های عروسی ، تجمع و ایجاد سر و صدا و استفاده از ارگ و آلات موسیقی تا پاسی از شب در معابر و خیابان‌های شهر باعث سلب آسایش و آرامش عمومی و ناراحتی دیگران می‌شوند ، که قطعا با اینگونه افراد برخورد قانونی صورت می گیرد.

وی بیان کرد: افرادی که با بی‌توجهی و رعایت نکردن مسائل بهداشتی منجر به شیوع ویروس کرونا در شهرستان شوند و سلامت جامعه را تهدید کنند، مشمول جرم تهدید علیه بهداشت عمومی می‌شوند و با برخورد قضایی روبرو خواهند شد.

عباس آزادبخت با بیان اینکه، دادستانی در زمینه حفظ سلامت شهروندان با کسی تعارف ندارد، گفت: برخی از تالارها و فروشگاه های بزرگ و اصناف نیز به عنوان تهدید کننده سلامت عمومی شناخته شده که در صورت اعلام شبکه بهداشت و اداره صمت با متولیان آنها برخورد می شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location